Jeżu, jeżu nasz skąd igiełki masz?... Przyjaciele Przyrody z IIa informują:)

Drukuj

Dziś w klasie rozmawialiśmy o jeżach.To bardzo ciekawe zwierzęta - ssaki. Żerują nocą, uwielbiają owady, pająki, dżdżownice,... czasem owoce. O jeżu, lisie i borze czytał nam też zaproszony gość kierownik Biblioteki Pedagogicznej w Gołdapi - pani Jadwiga Święcka. Żeby było jeszcze weselej wykonaliśmy jeże z makulatury tj. z niepotrzebnych, nieaktualnych, zużytych materiałów papierniczych.
Dziś była prawdziwa "jeżowa lekcja".

Dziękujemy Pani Jadwigo:)

W naszej klasie coraz więcej dzieci czyta płynnie, głośno z odpowiednią intonacją. Chętnie ich słuchamy. W tym tygodniu swoje umiejętności czytelnicze pokazali: Olgierd Nowacki, Kamil Omilianowicz i Daniel Ryszewski.

Fajnie, że potrafimy słuchać innych:)

Joomla "wookie mp3 player 1.0 plugin" by Sebastian Unterberg