O czym myślałby stół, gdyby myślał?

Drukuj

Na to i inne filozoficzne pytania usłyszały odpowiedź dzieciaki z klas 0 a i 0 b w czasie spotkania z paniami  z Biblioteki Publicznej w Gołdapi oraz panem Wojciechem Modrzejewskim i uczestnikami „Słonecznego Domu”. Spotkanie odbyło się w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom”. Pan Wojtek i pan Staś przeczytali  trzy zabawne wiersze:

„O czym myślałby stół, gdyby myślał?”

„Czy jaskółka potrafi być krową?”

„Co na deser gotują dla króla?”

Dzieciom tak się spodobało, że prosiły o bis. Między wierszami było wspólne filozofowanie na temat kłamstwa. Dziecięca spontaniczność zachwyciła naszych gości, a szczere wyznanie „Kłamałam, że nie kłamałam” na długo zostanie w ich pamięci. Na koniec goście ze „Słonecznego Domu” obdarowali dzieci cukierkami a panie z Biblioteki Publicznej – lizakami i pamiątkowymi magnesami. Zdaniem dzieci, spotkanie trwało zbyt krótko.

Bardzo dziękujemy Paniom z Biblioteki Publicznej w Gołdapi oraz panu Wojciechowi Modrzejewskiemu i uczestnikom „Słonecznego Domu” za bardzo miłe i wesołe spotkanie.

Joomla "wookie mp3 player 1.0 plugin" by Sebastian Unterberg