Bombki, Mikołaj i Rudolf... Ia i IIa z SP2 po wizycie w konsulacie

Drukuj

(z cyklu"RAZEM" NA ŚWIĘTA")

Konsulat Świętego Mikołaja w Kętrzynie to wspaniała atrakcja Warmii i Mazur. Powstał w  miejscu, gdzie od wielu lat Firma Doroszko produkuje znane na całym świecie bombki.

Tu właśnie udała się zintegrowana grupa dzieci i dorosłych z SP2 w Gołdapi w ramach akcji"RAZEM NA ŚWIĘTA". Po drodze poszukiwacze przygód spotkali  Królową Śniegu, renifera Rudolfa, Babę Jagę, wydmuchali bombki, pomalowali je i na szczęście zdążyli obudzić Mikołaja. Gdyby nie nasza czujność, 6 grudnia Rudolf z pewnością sam "latałby" po okolicy...

A tak jest inaczej
Ha, ha, ha... słychać było z oddali, pewnie Mikołaj  zaczął pakowanie prezentów ...

To była super wyprawa..:) Warto pomagać elfom,warto być razem... :)

Joomla "wookie mp3 player 1.0 plugin" by Sebastian Unterberg