Bal Karnawałowy kl.Ib

Drukuj

Ostatniego dnia przed feriami odbył się Bal Karnawałowy kl. Ib. Przybyły strojne księżniczki i królewny, czarna łabędzica, pielęgniarka, szkieletor, kilku superbohaterów oraz policjantów. Dzieci bawiły się przy akompaniamencie skocznej muzyki ,zajadając  przysmaki przygotowane przez rodziców. Tym razem cały korytarz był do dyspozycji wyłącznie pierwszaków oraz pani  Anety Adamczewskiej, która przybyła ze swoją  zumbą J Wyhasane i przyjemnie zmęczone dzieci zostały jeszcze  obdarowane przez  Mikołaja. Prezenty, które bardzo przypadły do gustu oraz wspólna zabawa, przysporzyły im wiele radości, co było głównym celem balu.

Jeszcze raz dziękujemy RODZICOM za przygotowanie poczęstunku.

Poniżej kilka zdjęć ze spaceru w pięknej, zimowej scenerii. Zachęcamy do spędzania wolnych chwil w podobny sposób.

Joomla "wookie mp3 player 1.0 plugin" by Sebastian Unterberg