WFOŚ i GW w Olsztynie nagrodził "dwójkę"

Drukuj

 

 

 

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie wspiera przedsięwzięcia i inicjatywy służące środowisku w województwie warmińsko-mazurskim. Pomaga, edukuje i stara się zmienić postawy, by ograniczyć negatywne oddziaływanie człowieka na środowisko naturalne.

Piękna, estetyczna  nagroda dydaktyczna za działalność proekologiczną trafiła już na korytarze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Gołdapi. 18 superkoszy do selektywnej zbiórki odpadów zdobi  korytarze naszej szkoły. Edukują, poprawiają estetykę wnętrza. Odpowiednim kolorem i napisami zachęcają do prawidłowego segregowania odpadów..


Dziękujemy:)

W szkole takich koszy jest już 22. Firma Alda śledzi proekologiczne poczynania w całej Polsce i co jakiś czas dorzuci kosz  do naszej szkolnej kolekcji:) Potrzeby są znacznie większe, ale sukcesywnie będziemy zmierzać do całkowitej wymiany pojemników na odpady W  szkole jest coraz piękniej i estetyczniej:)

Dziękujemy:)

Joomla "wookie mp3 player 1.0 plugin" by Sebastian Unterberg