Szkoła Odkrywców Talentów

Drukuj

Rok szkolny 2010/2011 został ogłoszony przez Ministerstwo Edukacji Narodowej Rokiem Odkrywania Talentów.   Wymiernym efektem tej inicjatywy miało być  stworzenie na stronie internetowej Ministerstwa (www.roktalentow.men.gov.pl) ogólnopolskiej mapy szkolnych i pozaszkolnych miejsc odkrywania talentów, promującej instytucje i organizacje wspierające uzdolnienia dzieci i młodzieży. Umieszczenie na tej mapie jest  ściśle związane z przyznaniem tytułu „Miejsce Odkrywania Talentów" lub „Szkoła Odkrywców Talentów” pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej Katarzyny Hall. Po konsultacji z Dyrekcją i dzięki pracy i pomocy nauczycieli wypełniłam wniosek kwalifikacyjny, gdzie przedstawiłam nasze działania i ich efekty.

Pragnę dziś ogłosić, że od wczoraj nasza szkoła znajduje się na ogólnopolskiej mapie Szkół Odkrywców Talentów i nosi zaszczytny tytuł Szkoła Odkrywców Talentów.

mgr Anna Budzińska

Gołdap, 22 VI 2011r.

Joomla "wookie mp3 player 1.0 plugin" by Sebastian Unterberg