Rozpoczęcie roku szkolnego 2011/2012

Szanowni Rodzice, Nauczyciele, Drodzy Uczniowie

Pierwszy dzwonek już za nami. Czeka nas kolejny rok zdobywania wiedzy, poszukiwań i dociekań.

Szczególnie serdecznie witamy wszystkie dzieci, które  po raz pierwszy przekroczyły próg naszej szkoły. Cieszymy się, że jesteście z nami. Życzymy Wam dużo sukcesów, radości i uśmiechu na co dzień. Oby nasza szkoła była dla Was drugim domem, w którym spotkacie miłych kolegów i koleżanki oraz wspaniałych nauczycieli.

Pozostałym uczniom życzymy dużo wiary w siebie i swoje możliwości, pogody ducha, dużo zapału do wytężonej pracy oraz sukcesów w nauce.

Szanowni pedagodzy! Przed nami kolejny rok szkolny, kolejne obowiązki i zadania. Niech każdy dzień przynosi Wam radość, jak najmniej stresu i rozczarowań, dużo zapału i optymizmu.

Drodzy Rodzice! Bez Waszego udziału nasze wysiłki nie miałyby najmniejszego sensu. We współczesnej szkole rola rodziców jest ogromna, Wasza pomoc niezbędna. Dlatego życzymy Wam pociechy i dumy z Waszych dzieci, żywimy też nadzieję, że nasze wspólne działania przyniosą oczekiwane efekty.

A zatem... czas wracać do szkolnych ławek.

Nowy rok szkolny 2011/2012 przywitało dziś 55 przedszkolaków, 212 uczniów klas I-VI skupionych w 14 oddziałach,  23 członków kadry pedagogicznej oraz 10 pracowników administracji i obsługi .

Wspólnie zadbajmy o to byśmy wszyscy dotarli do celu i poczuli radość z dobrze wykonanego zadania!

Powodzenia!