Piknik rodzinny

W sobotę, 22 czerwca, przy Szkole Podstawowej nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Gołdapi odbył się Piknik rodzinny zainicjowany przez Stowarzyszenie „Szkoła pod lasem”. Impreza wpisana jest w projekt „Ocalić od zapomnienia, oswoić z nowoczesnością, czyli w pokoleniowym tyglu” finansowany  ze środków Programu „Działaj Lokalnie VII” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności oraz Gminy Gołdap realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Gołdapski Fundusz Lokalny.  Impreza miała na celu aktywizację i integrację środowiska lokalnego. Sprzyjająca pogoda, liczne atrakcje, miła atmosfera sprawiły, iż  wszyscy uczestnicy pikniku świetnie się bawili. Impreza udała się dzięki pomocy ludzi dobrej woli.

Stowarzyszenie „Szkoła pod lasem” składa serdeczne podziękowania:

• Dyrekcji, Nauczycielom, Rodzicom uczniów  i Pracownikom Szkoły Podstawowej nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Gołdapi
  • Strażakom Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Gołdapi
  • Pielęgniarkom Grupowej Praktyki Pielęgniarek i Położnych „PULS”s.c.
  • Gołdapskiemu Stowarzyszeniu Pszczelarzy
  • p. Bożenie Michalskiej, właścicielce PHU „Puchatek” w Gołdapi
  • PSS „Społem” w Gołdapi
  • Firmie „Jagoland” państwa Jadwigi i Tomasza Jarząbskich