Sukces tenisistów w Mistrzostwach Powiatu

21.11.2010r. w hali sportowej Kompleksu Sportowo - Rekreacyjnego odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Gołdapskiego szkół podstawowych w tenisie stołowym.
Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny: dziewcząt w składzie Karolina Pietrzak i Adrianna Skarżyńska; chłopców w składzie Kuba Szczerbowski, Radosław Ulewicz i rezerwowy Bartłomiej Johaniewicz.  W klasyfikacji końcowej drużyna dziewcząt zajęła 2 miejsce zaś drużyna chłopców zajęła 1 miejsce.

Obie drużyny awansowały do Mistrzostw Rejonu VI, które odbędą się na początku grudnia w Giżycku.

Trzecie miejsce piłkarek

27.11.2010r. w hali sportowej Kompleksu Sportowo - Rekreacyjnego odbyły się Mistrzostwa Powiatu Gołdapskiego w halowej piłce nożnej dziewcząt szkół podstawowych.
Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Patrycja Grygajtys, Sandra Jankowska, Martyna Markowska, Karolina Twarowska, Monika Raczyło, Adrianna Skarżyńska i Karolina Pietrzak. W klasyfikacji końcowej nasza druży
na zajęła 3 miejsce.

Mistrzowie Powiatu z naszej Szkoły

18 grudnia 2010 roku w hali sportowej Kompleksu Sportowo - Rekreacyjnego odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Gołdapskiego w tenisie stołowym szkół podstawowych. W klasyfikacji końcowej nasi uczniowie zajęli:

w kategorii dziewcząt:
Karolina Pietrzak - 1 miejsce
Natalia Balcer - 4 miejsce
Sandra Jankowska - 5 miejsce
Adrianna Skarżyńska - 6 miejsce

w kategorii chłopców:
Kuba Szczerbowski - 1 miejsce

Bartłomiej Johaniewicz - 3 miejsce
Radosław Ulewicz - 4 miejsce

Mistrzowie Powiatu Gołdapskiego w tenisie stołowym - Karolina Pietrzak i Kuba Szczerbowski awansowali do Mistrzostw Województwa.

II Halowe Mistrzostwa Powiatu

W czwartek 24 marca 2011r. w hali Kompleksu Sportowo-Rekreacyjnego odbyły się II Halowe Mistrzostwa Powiatu Gołdapskiego w Lekkoatletyce Szkół Podstawowych. W zawodach brało udział siedem szkół.

Uczestnicy rywalizowali w sześciu konkurencjach:

bieg płaski na 25m - dziewczęta i chłopcy
bieg na 3 okrążenia (ok. 280m.) - dziewczęta i chłopcy
bieg na 5 okrążeń (ok. 480m.) - dziewczęta i chłopcy
sztafeta 4 x 1 okrążenie (4x93m.) - dziewczęta i chłopcy
skok w dal z miejsca - dziewczęta i chłopcy
pchnięcie piłką lekarską - dziewczęta (2kg) i chłopcy (3kg)

W końcowej rywalizacji zawodnicy naszej szkoły zajęli III miejsce z 34 punktami.
I miejsce zajęli: Karolina Jankowska w skoku w dal i Patryk Kwiatkowski w pchnięciu piłką lekarską.
II miejsce - Monika Raczyło w pchnięciu piłką lekarską i Karolina Pietrzak w biegu płaskim na 25m.

Fot. goldap.org.pl