2014/2015

5 Turniej Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska

Drukuj


18 września 2014 roku na boisku przy Szkole Podstawowej nr 1 w Gołdapi odbyły się eliminacje gminne do 5 Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska.

Jako pierwsze do turnieju przystąpiły drużyny dziewcząt urodzonych w latach 2002 - 2001. W tej kategorii wystartowały dwie drużyny, które odpowiednio zajęły:

  • 1 miejsce - Szkoła Podstawowa nr 2 w Gołdapi
  • 2 miejsce - Szkoła Podstawowa nr 1 w Gołdapi
Skład drużyny: Maja Grudzińska, Patrycja Jurewicz, Beata Karnauchow, Julia Pietrzak, Zuzanna Rawinis, Natalia Tylenda, Patrycja Ulewicz.

Następnie do rywalizacji przystąpili chłopcy. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny. W kategorii chłopców urodzonych w latach 2002 - 2001 wystartowały trzy drużyny, które odpowiednio zajęły:

  • 1 miejsce - Szkoła Podstawowa nr 1 w Gołdapi
  • 2 miejsce - Szkoła Podstawowa w Pogorzeli
  • 3 miejsce - Szkoła Podstawowa nr 2 w Gołdapi

Skład drużyny: Bartłomiej Pigiel, Dawid Pigiel, Marcel Późniak, Jakub Prokopczyk, Mariusz Prokopczyk, Radosław Zawadzki, Tymon Zdancewicz.

W kategorii chłopców urodzonych w latach 2003 - 2004 wystartowały dwie drużyny, które odpowiednio zajęły:

  • 1 miejsce - Szkoła Podstawowa nr 1 w Gołdapi
  • 2 miejsce - Szkoła Podstawowa nr 2 w Gołdapi

Skład drużyny: Mariusz Kaczanowski, Paweł Puza, Patryk Sikora, Hubert Śliwiński, Dominik Święcki oraz Filip Gryko i Maciej Gryko (uczniowie klasy III urodzeni w 2005 roku).

Każdy uczestnik rozgrywek oraz wszystkie drużyny w nagrodę otrzymały dyplomy.

Joomla "wookie mp3 player 1.0 plugin" by Sebastian Unterberg

XXII Cross Gołdapski

Drukuj


20 września 2014 roku na trasach biegowych w Lesie Kumiecie odbył się XXII Cross Gołdapski.

Naszą szkołę reprezentowali:

chłopcy - rocznik 2009 i młodsi:

  • Maciej Grudziński - 3 miejsce

chłopcy - rocznik 2005:

  • Mateusz Puza - 9 miejsce
  • Filip Gryko - 16 miejsce
  • Maciej Gryko - 18 miejsce

dziewczęta - rocznik 2004:

  • Julia Zdancewicz - 2 miejsce
  • Gabriela Bielska - 4 miejsce
  • Marta Stepanik - 13 miejsce

chłopcy - rocznik 2004:

  • Mateusz Piwowar - 17 miejsce
  • Marcin Jurewicz - 18 miejsce
  • Dominik Święcki - 25 miejsce
dziewczęta  - rocznik 2003:
  • Anna Dziekońska - 2 miejsce
  • Olga Grudzińska - 16 miejsce

chłopcy - rocznik 2004:

  • Paweł Puza - 3 miejsce
  • Damian Jarzyna  - 17 miejsce
  • Michał Malinowski - 18 miejsce

dziewczęta  - rocznik 2002:

  • Julia Pietrzak - 11 miejsce
  • Maja Grudzińska - 15 miejsce

chłopcy  - rocznik 2002:

  • Tymon Zdancewicz - 11 miejsce
  • Jakub Prokopczyk - 12 miejsce
Zwycięzcy otrzymali statuetki i dyplomy,  wszyscy uczestnicy XXII Crossu Gołdapskiego w nagrodę za ukończenie biegu dostali pamiątkowe medale. Na zakończenie zawodów odbyło się losowanie nagród wśród uczestników biegu, wszyscy zawodnicy którzy nie zostali wylosowani otrzymali drobne upominki.

Fot. Agnieszka Podbielska, Agnieszka Zdancewicz

Joomla "wookie mp3 player 1.0 plugin" by Sebastian Unterberg

Liga MTB

Drukuj


04 października 2014 roku na trasach w Lesie Kumiecie odbył się wyścig kolarski rozgrywany jako I rzut Ligi MTB. Zawody zostały rozegrane na trasie 1200m. Naszą szkołę reprezentowało 13 zawodników, którzy zajęli następujące miejsca:

dziewczęta rocznik 2008 i mł.:

  • Zofia Stepanik - 1 miejsce

dziewczęta rocznik 2007 - 2005:

  • Oliwia Bagińska - 1 miejsce
  • Natalia Bitel - 2 miejsce

dziewczęta rocznik 2004 - 2002:

  • Karolina Bolewska - 4 miejsce
  • Marta Stepanik - 5 miejsce
  • Angelika Rozmysłowska - 10 miejsce
  • Gabriela Bielska - 11 miejsce

chłopcy rocznik 2004 - 2002:

  • Janusz Stepanik - 1 miejsce
  • Dominik Święcki - 5 miejsce
  • Damian Jarzyna - 6 miejsce
  • Oliwier Wiszowaty - 7 miejsce
  • Mariusz Prokopczyk - 8 miejsce
  • Maciej Kołodziej - 10 miejsce

Joomla "wookie mp3 player 1.0 plugin" by Sebastian Unterberg

Gołdapska Liga Tenisa Stołowego

Drukuj


05 października 2014 roku w hali sportowej przy Zespole Szkół Ogólnokształcących w Gołdapi odbył się I rzut Gołdapskiej Ligi Tenisa Stołowego. Naszą szkołę reprezentowało 14 zawodników, którzy zajęli następujące miejsca:

dziewczęta rocznik 2004 i mł.:

  • Julia Zdancewicz - 1 miejsce
  • Oliwia Bagińska - 2 miejsce

chłopcy rocznik 2004 i mł.:

  • Dominik Święcki - 1 miejsce

dziewczęta rocznik 2003 - 2002:

  • Patrycja Ulewicz - 1 miejsce
  • Maja Grudzińska - 2 miejsce
  • Julia Zdancewicz - 3 miejsce
  • Wiktoria Żamojtuk - 5 - 6 miejsce
  • Oliwia Bagińska - 7 - 8 miejsce
  • Julia Pietrzak - 9 - 11 miejsce

chłopcy rocznik 2002 - 2001:

  • Damian Jarzyna - 1 miejsce
  • Oliwier Wiszowaty - 2 miejsce
  • Emil Mościński - 3 miejsce
  • Tymon Zdancewicz - 4 miejsce
  • Maciej Kołodziej - 5 - 6 miejsce

Fot. Agnieszka Podbielska, Agnieszka Zdancewicz

Joomla "wookie mp3 player 1.0 plugin" by Sebastian Unterberg

Liga Czwartków Lekkoatletycznych Szkół Powiatu Gołdapskiego

Drukuj

09 października 2014 roku na stadionie OSiR w Gołdapi odbył się I rzut Ligi Czwartków Lekkoatletycznych Szkół Powiatu Gołdapskiego w ramach zawodów dziecięcych XXI Edycji pod patronatem Stowarzyszenia ,,Sport Dzieci i Młodzieży" w Warszawie. W sezonie 2014/2015 zaplanowano pięć rzutów Ligi. Zawodniczki i zawodnicy rywalizować będą w konkurencjach biegowych, skoku w dal i rzucie piłeczką palantową w trzech grupach wiekowych. Cykl zawodów zakończy się finałem miejskim, a najlepsi ze szkół podstawowych będą reprezentować Gołdap w Finale Ogólnopolskim, który odbędzie się na stadionie Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie.

Naszą szkołę reprezentowało 23 zawodników, którzy wystartowali w następujących konkurencjach:

I grupa wiekowa  - 2002:

bieg na 60m dziewcząt:

  • Julia Pietrzak - 1 miejsce
  • Patrycja Ulewicz - 3 miejsce

bieg na 60m chłopców:

  • Marcel Późniak - 3 miejsce
  • Radosław Zawadzki - 4 miejsce

skok w dal dziewcząt:

  • Julia Pietrzak - 1 miejsce

skok w dal chłopców:

  • Radosław Zawadzki - 2 miejsce
  • Marcel Późniak - 3 miejsce
  • Jakub Izbicki - 4 miejsce
  • Tymon Zdancewicz - 5 miejsce
  • Bartłomiej Pigiel - 6 miejsce

rzut piłeczką palantową dziewcząt:

  • Patrycja Ulewicz - 2 miejsce
  • Maja Grudzińska - 4 miejsce

bieg na 300m dziewcząt:

  • Maja Grudzińska - 2 miejsce

bieg na 300m chłopców:

  • Jakub Izbicki - 2 miejsce
  • Tymon Zdancewicz - 3 miejsce
  • Bartłomiej Pigiel - 4 miejsce

II grupa wiekowa  - 2003:

skok w dal dziewcząt:

  • Anna Dziekońska - 4 miejsce
  • Gabriela Szulc - 5 miejsce
  • Klaudia Juszkiewicz - 8 miejsce
  • Magda Fiodorow - 9 miejsce

skok w dal chłopców:

  • Paweł Puza - 1 miejsce
  • Olaf Bartoszewicz - 3 miejsce
  • Wojciech Waraksa - 4 miejsce

rzut piłeczką palantową dziewcząt:

  • Wiktoria Żamojtuk - 5 miejsce

rzut piłeczką palantową chłopców:

  • Mariusz Kaczanowski - 1 miejsce
  • Julian Górski - 6 miejsce

bieg na 300m dziewcząt:

  • Anna Dziekońska - 1 miejsce
  • Gabriela Szulc - 2 miejsce
  • Klaudia Juszkiewicz - 3 miejsce
  • Magda Fiodorow - 4 miejsce
  • Wiktoria Żamojtuk - 5 miejsce

bieg na 300m chłopców:

  • Paweł Puza - 2 miejsce
  • Mariusz Kaczanowski - 5 miejsce
  • Julian Górski - 6 miejsce
  • Olaf Bartoszewicz - 7 miejsce
  • Wojciech Waraksa - 8 miejsce

III grupa wiekowa  - 2004 i mł.:

skok w dal dziewcząt:

  • Julia Zdancewicz - 2 miejsce

skok w dal chłopców:

  • Mateusz Puza - 3 miejsce

rzut piłeczką palantową chłopców:

  • Mateusz Piwowar - 2 miejsce
  • Dominik Krawczyk - 4 miejsce

bieg na 60m chłopców:

  • Mateusz Piwowar - 1 miejsce

bieg na 300m dziewcząt:

  • Julia Zdancewicz - 3 miejsce

bieg na 300m chłopców:

  • Dominik Krawczyk - 1 miejsce
  • Mateusz Puza - 4 miejsce

bieg na 100m chłopców - rocznik 2001 - 1999:

  • Dawid Pigiel - 17 miejsce

skok w dal chłopców - rocznik 2001 - 1999:

  • Dawid Pigiel - 19 miejsce

Joomla "wookie mp3 player 1.0 plugin" by Sebastian Unterberg

Strona 1 z 8