2015/2016

6 Turniej Orlika o Puchar Premiera RP

Drukuj




09 września 2015 roku na boisku przy Szkole Podstawowej nr 1 w Gołdapi odbyły się eliminacje gminne do 6 Turnieju Orlika o Puchar Premiera RP.

Jako pierwsi do turnieju przystąpili chłopcy urodzeni w latach 2003 - 2002. W tej kategorii wystartowały trzy drużyny, które odpowiednio zajęły:

  • 1 miejsce - Szkoła Podstawowa nr 1 w Gołdapi
  • 2 miejsce - Zespół Placówek Oświatowych w Baniach Mazurskich
  • 3 miejsce - Szkoła Podstawowa nr 2 w Gołdapi
Skład drużyny: Julian Górski, Damian Jarzyna, Mariusz Kaczanowski, Maciej Kołodziej, Michał Malinowski, Paweł Puza oraz Maciej Gryko (uczneń klasy IVa urodzony w 2005 roku).

Następnie do rywalizacji przystąpiły drużyny dziewcząt urodzonych w latach 2003 - 2002. W tej kategorii wystartowały trzy drużyny, które odpowiednio zajęły:

  • 1 miejsce - Szkoła Podstawowa nr 1 w Gołdapi
  • 2 miejsce - Zespół Placówek Oświatowych w Baniach Mazurskich
  • 3 miejsce - Szkoła Podstawowa nr 2 w Gołdapi

Skład drużyny: Gabriela Bielska, Karolina Bolewska, Magdalena Fiodorow, Klaudia Juszkiewicz, Angelika Rozmysłowska, Gabriela Szulc, Patrycja Szocik, Julia Zdancewicz.

W kategorii chłopców urodzonych w latach 2005 - 2004 wystartowały dwie drużyny, które po dogrywce odpowiednio zajęły:

  • 1 miejsce - Szkoła Podstawowa nr 1 w Gołdapi
  • 2 miejsce - Szkoła Podstawowa nr 2 w Gołdapi

Skład drużyny: Filip Gryko, Dominik Krawczyk, Mateusz Piwowar, Patryk Sikora, Hubert Śliwiński, Dominik Święcki, Kamil Żuk..

Każdy uczestnik rozgrywek oraz wszystkie drużyny w nagrodę otrzymały dyplomy i opaski odblaskowe.


Joomla "wookie mp3 player 1.0 plugin" by Sebastian Unterberg

Biegi przełajowe

Drukuj

 

12 września 2015 roku na trasach biegowych w Lesie Kumiecie odbyły się biegi przełajowe zwane „Sprawdzianem przed Crossem".

Naszą szkołę reprezentowało 11 zawodników, którzy w klasyfikacji końcowej zajęli następujące miejsca:

dziewczęta rocznik 2007 i mł.:

  • Zofia Stepanik - 14 miejsce

chłopcy rocznik 2006 - 2005:

  • Kacper Dziatkowski - 17 miejsce
  • Michał Jarzyna - 19 miejsce
  • Tomasz Redziński - 22 miejsce

dziewczęta rocznik 2004 - 2003:

  • Julia Zdancewicz - 2 miejsce
  • Anna Dziekońska - 12 miejsce
  • Marta Stepanik - 29 miejsce
  • Martyna Dojlido - 32 miejsce

chłopcy rocznik 2004 - 2003:

  • Damian Jarzyna - 14 miejsce
  • Dominik Krawczyk - 15 miejsce

dziewczęta rocznik 2002:

  • Kornelia Mrozowska - 4 miejsce

Joomla "wookie mp3 player 1.0 plugin" by Sebastian Unterberg

XXIII Cross Gołdapski

Drukuj




19 września 2015 roku na trasach biegowych w Lesie Kumiecie odbył się XXIII Cross Gołdapski.

Naszą szkołę reprezentowało 19 zawodników, którzy zajęli następujące miejsca:

chłopcy - rocznik 2006:

  • Michał Jarzyna - 8 miejsce
  • Tomasz Redziński

chłopcy - rocznik 2005:

  • Mateusz Puza - 5 miejsce
  • Filip Gryko - 6 miejsce
  • Mateusz Życzkowski - 15 miejsce
  • Kacper Dziatkowski - 18 miejsce

dziewczęta - rocznik 2004:

  • Julia Zdancewicz - 1 miejsce
  • Gabriela Bielska - 11 miejsce
  • Martyna Dojlido

chłopcy - rocznik 2004:

  • Dominik Krawczyk - 10 miejsce
dziewczęta  - rocznik 2003:
  • Anna Dziekońska - 2 miejsce
  • Angelika Rozmysłowska - 4 miejsce
  • Patrycja Wołązewicz - 22 miejsce
  • Olga Grudzińska - 25 miejsce

chłopcy - rocznik 2003:

  • Paweł Puza - 2 miejsce
  • Damian Jarzyna  - 14 miejsce
  • Marcel Sokół - 19 miejsce
  • Michał Malinowski - 22 miejsce

dziewczęta  - rocznik 2002:

  • Kornelia Mrozowska - 4 miejsce
Zwycięzcy otrzymali statuetki i dyplomy,  wszyscy uczestnicy XXIII Crossu Gołdapskiego w nagrodę za ukończenie biegu dostali pamiątkowe medale. Na zakończenie zawodów odbyło się losowanie nagród wśród uczestników biegu.

Joomla "wookie mp3 player 1.0 plugin" by Sebastian Unterberg

Liga MTB

Drukuj




26 września 2015 roku na trasach w Lesie Kumiecie odbył się wyścig kolarski rozgrywany jako I rzut Ligi MTB Grand - Prix Gołdapi. Zawody zostały rozegrane na trasie 1000m i 1500m.

Naszą szkołę reprezentowało 17 zawodników, którzy zajęli następujące miejsca:

dziewczęta rocznik 2007 i mł.:

  • Zofia Stepanik - 2 miejsce

chłopcy rocznik 2007 i mł.:

  • Maksymilian Malinowski - 3 miejsce

dziewczęta rocznik 2006 - 2005:

  • Oliwia Bagińska - 1 miejsce
  • Natalia Bitel - 2 miejsce

chłopcy rocznik 2006 - 2005:

  • Mateusz Życzkowski - 3 miejsce
  • Kacper Dziatkowski - 5 miejsce
  • Michał Jarzyna - 6 miejsce
  • Mikołaj Markowski - 7 miejsce

dziewczęta rocznik 2004 - 2003:

  • Karolina Bolewska - 1 miejsce
  • Marta Stepanik - 2 miejsce
  • Angelika Rozmysłowska - 3 miejsce

chłopcy rocznik 2004 - 2003:

  • Dominik Święcki - 3 miejsce
  • Damian Jarzyna - 4 miejsce
  • Dominik Krawczyk - 5 miejsce
  • Maciej Kołodziej - 6 miejsce
  • Michał Malinowski - 7 miejsce

dziewczęta rocznik 2002 - 2000:

  • Karolina Jęksa - 4 miejsce

Joomla "wookie mp3 player 1.0 plugin" by Sebastian Unterberg

Liga Czwartków Lekkoatletycznych Szkół Powiatu Gołdapskiego

Drukuj

01 października 2015 roku na stadionie OSiR w Gołdapi odbył się I rzut Ligi Czwartków Lekkoatletycznych Szkół Powiatu Gołdapskiego w ramach zawodów dziecięcych XXII Edycji pod patronatem Stowarzyszenia ,,Sport Dzieci i Młodzieży" w Warszawie. W sezonie 2015/2016 zaplanowano pięć rzutów Ligi. Zawodniczki i zawodnicy rywalizować będą w konkurencjach biegowych, skoku w dal i rzucie piłeczką palantową w trzech grupach wiekowych. Cykl zawodów zakończy się finałem miejskim, a najlepsi ze szkół podstawowych będą reprezentować Gołdap w Finale Ogólnopolskim, który odbędzie się w Łodzi.

Naszą szkołę reprezentowało 25 zawodników, którzy wystartowali w następujących konkurencjach:

I grupa wiekowa  - 2003:

bieg na 60m dziewcząt:

  • Klaudia Juszkiewicz - 4 miejsce
  • Wiktoria Żamojtuk - 7 miejsce

skok w dal dziewcząt:

  • Anna Dziekońska - 2 miejsce
  • Klaudia Juszkiewicz - 4 miejsce
  • Gabriela Szulc - 5 miejsce
  • Patrycja Szocik - 6 miejsce

skok w dal chłopców:

  • Paweł Puza - 1 miejsce

bieg na 300m dziewcząt:

  • Anna Dziekońska - 2 miejsce
  • Gabriela Szulc - 6 miejsce
  • Patrycja Szocik - 8 miejsce

bieg na 300m chłopców:

  • Paweł Puza - 1 miejsce
  • Mariusz Kaczanowski - 4 miejsce

rzut piłeczką palantową dziewcząt:

  • Wiktoria Żamojtuk - 3 miejsce

rzut piłeczką palantową chłopców:

  • Mariusz Kaczanowski - 1 miejsce

II grupa wiekowa  - 2004:

bieg na 60m dziewcząt:

  • Gabriela Bielska - 1 miejsce

bieg na 60m chłopców:

  • Mateusz Piwowar - 3 miejsce
  • Dominik Krawczyk - 5 miejsce
  • Michał Bobrowski - 7 miejsce

skok w dal dziewcząt:

  • Gabriela Bielska - 2 miejsce
  • Zdancewicz Julia - 3 miejsce

skok w dal chłopców:

  • Kamil Żuk - 4 miejsce
  • Michał Bobrowski - 5 miejsce

bieg na 300m dziewcząt:

  • Julia Zdancewicz - 1 miejsce

bieg na 300m chłopców:

  • Kamil Żuk - 1 miejsce

rzut piłeczką palantową chłopców:

  • Mateusz Piwowar - 5 miejsce
  • Dominik Krawczyk - 10 miejsce

 

III grupa wiekowa  - 2005 i mł.:

bieg na 60m dziewcząt:

  • Sylwia Żuk - 1 miejsce
  • Martyna Surowik - 2 miejsce
  • Oliwia Bagińska - 3 miejsce
  • Olga Makarewicz - 4 miejsce
  • Martyna Makarewicz - 5 miejsce
  • Emilia Kaczanowska - 6 miejsce
  • Izabela Rawinis - 7 miejsce

bieg na 60m chłopców:

  • Filip Gryko - 1 miejsce
  • Mateusz Puza - 2 miejsce
  • Maciej Gryko - 4 miejsce
  • Mateusz Życzkowski - 5 miejsce

skok w dal dziewcząt:

  • Emilia Kaczanowska - 1 miejsce
  • Sylwia Żuk - 2 miejsce
  • Martyna Surowik - 3 miejsce
  • Martyna Makarewicz - 4 miejsce
  • Izabela Rawinis - 5 miejsce
  • Olga Makarewicz - 6 miejsce

skok w dal chłopców:

  • Mateusz Puza - 1 miejsce
  • Filip Gryko - 2 miejsce
  • Mateusz Życzkowski - 5 miejsce

rzut piłeczką palantową dziewcząt:

  • Oliwia Bagińska - 1 miejsce

rzut piłeczką palantową chłopców:

  • Maciej Gryko - 4 miejsce

dziewczęta - rocznik 2002 - 2000:

bieg na 100m:

  • Kornelia Mrozowska - 7 miejsce

skok w dal:

  • Kornelia Mrozowska - 8 miejsce

Joomla "wookie mp3 player 1.0 plugin" by Sebastian Unterberg

Strona 1 z 9