2016/2017

Liga Biegów Przełajowych

Drukuj

10 września 2016 roku na trasach biegowych w Lesie Kumiecie odbył się I rzut Ligi Biegów Przełajowych Szkół Powiatu Gołdapskiego zwany „Sprawdzianem przed Crossem".

Naszą szkołę reprezentowało 12 zawodników, którzy w klasyfikacji końcowej zajęli następujące miejsca:

dziewczęta rocznik 2008 i mł.:

  • Hanna Galińska - 14 miejsce

dziewczęta rocznik 2007 - 2006:

  • Julia Jankowska - 5 miejsce
  • Dominika Piwowar - 20 miejsce
  • Dominika Żukowska - 30 miejsce

chłopcy rocznik 2007 - 2006:

  • Hubert Gawrych - 4 miejsce
  • Miłosz Jabłoński - 18 miejsce
  • Michał Jarzyna - 29 miejsce

dziewczęta rocznik 2005 - 2004:

  • Marta Stepanik - 36 miejsce
  • Natalia Kaca - 40 miejsce

chłopcy rocznik 2005 - 2004:

  • Marcin Węcek - 13 miejsce
  • Mateusz Puza - 14 miejsce
  • Marcin Jurewicz - 19 miejsce

Joomla "wookie mp3 player 1.0 plugin" by Sebastian Unterberg

XXIV Cross Gołdapski

Drukuj


17 września 2016 roku na trasach biegowych w Lesie Kumiecie odbył się XXIV Cross Gołdapski.

Naszą szkołę reprezentowało 25 zawodników, którzy zajęli następujące miejsca:

dziewczęta - rocznik 2009:

  • Gabriela Piwowar - 7 miejsce

chłopcy - rocznik 2009:

  • Jakub Jarzyna - 8 miejsce
  • Gabriel Gondek - 11 miejsce
  • Wiktor Wyrostek - 12 miejsce

chłopcy - rocznik 2008:

  • Adrian Pigiel - 4 miejsce

dziewczęta - rocznik 2007:

  • Katarzyna Witkowska - 9 miejsce
  • Maja Piwowar - 15 miejsce

dziewczęta - rocznik 2006:

  • Julia Jankowska - 8 miejsce
  • Dominika Piwowar - 11 miejsce
  • Dominika Żukowska - 34 miejsce

chłopcy - rocznik 2006:

  • Jakub Pigiel - 3 miejsce
  • Miłosz Jabłoński - 7 miejsce
  • Michał Jarzyna - 15 miejsce
  • Ernest Furtan - 23 miejsce

dziewczęta - rocznik 2005:

  • Wiktoria Piwowar - 18 miejsce

chłopcy - rocznik 2005:

  • Jakub Gawrych - 5 miejsce
  • Mateusz Puza - 8 miejsce
  • Filip Gryko - 9 miejsce
  • Michał Kwiatkowski - 10 miejsce
  • Maciej Gryko - 25 miejsce

chłopcy - rocznik 2004:

  • Dominik Krawczyk - 10 miejsce
  • Mateusz Piwowar - 11 miejsce
  • Kacper Żukowski - 12 miejsce
  • Marcin Jurewicz - 16 miejsce
  • Dominik Święcki - 20 miejsce
Zwycięzcy otrzymali statuetki i dyplomy,  wszyscy uczestnicy XXIV Crossu Gołdapskiego w nagrodę za ukończenie biegu dostali pamiątkowe medale.
Joomla "wookie mp3 player 1.0 plugin" by Sebastian Unterberg

Wojewódzka Inauguracja Sportowego roku szkolnego 2016/2017

Drukuj

21 września 2016 roku na trasach biegowych wokół stadionu Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olecku odbyła się Wojewódzka Inauguracja Sportowego roku szkolnego 2016/2017 dziewcząt i chłopców szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. W zawodach wystartowało 827 zawodników z 21 powiatów województwa warmińsko - mazurskiego.

Naszą szkołę reprezentowało 16 zawodników, którzy w klasyfikacji końcowej zajęli następujące miejsca:

dziewczęta rocznik 2006 i mł.(96z):

  • Julia Jankowska - 21 miejsce
  • Dominika Piwowar - 31 miejsce

chłopcy rocznik 2006 i mł. (101z):

  • Jakub Pigiel - 9 miejsce
  • Hubert Gawrych - 17 miejsce
  • Tomasz Redziński - 88 miejsce

dziewczęta rocznik 2005 - 2004 (130z):

  • Gabriela Bielska - 30 miejsce
  • Alicja Karnauchow - 96 miejsce
  • Weronika Zajączkowska - 104 miejsce

chłopcy rocznik 2005 - 2004 (124z):

  • Kamil Żuk - 45 miejsce
  • Hubert Śliwiński - 48 miejsce
  • Michał Bobrowski - 54 miejsce
  • Mateusz Puza - 62 miejsce
  • Filip Gryko - 69 miejsce
  • Kacper Żukowski - 70 miejsce
  • Mateusz Piwowar - 75 miejsce
  • Dominik Krawczyk - 86 miejsce

Joomla "wookie mp3 player 1.0 plugin" by Sebastian Unterberg

Lekcja piłki ręcznej

Drukuj


22 września 2016 roku na boisku szkolnym uczniowie klas IV - VI naszej szkoły uczestniczyli w pokazie gry piłki ręcznej. Zajęcia przeprowadził p. Andrzej Sztuk a uczestniczyli w nich zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego ,,Jaćwingowie" Gołdap oraz uczniowie naszej szkoły.

Joomla "wookie mp3 player 1.0 plugin" by Sebastian Unterberg

Liga Czwartków Lekkoatletycznych Szkół Powiatu Gołdapskiego

Drukuj

22 września 2016 roku na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gołdapi odbył się I rzut Ligi Czwartków Lekkoatletycznych Szkół Powiatu Gołdapskiego w ramach zawodów dziecięcych XXIII Edycji pod patronatem Stowarzyszenia ,,Sport Dzieci i Młodzieży" w Warszawie. W sezonie 2016/2017 zaplanowano pięć rzutów Ligi. Zawodniczki i zawodnicy rywalizować będą w konkurencjach biegowych, skoku w dal i rzucie piłeczką palantową w trzech grupach wiekowych. Cykl zawodów zakończy się finałem miejskim, a najlepsi ze szkół podstawowych będą reprezentować Gołdap w Finale Ogólnopolskim, który odbędzie się w czerwcu w 2017 roku.

Naszą szkołę reprezentowało 21 zawodników, którzy wystartowali w następujących konkurencjach:

I grupa wiekowa  - rocznik 2004:

bieg na 60m dziewcząt:

  • Gabriela Bielska - 1 miejsce
  • Wiktoria Łyp - 2 miejsce
  • Zuzanna Żelazko - 3 miejsce
  • Natalia Kaca - 5 miejsce

bieg na 60m chłopców:

  • Kacper Żukowski - 2 miejsce
  • Damian Izbicki - 3 miejsce

skok w dal dziewcząt:

  • Gabriela Bielska - 1 miejsce
  • Laura Troc - 2 miejsce
  • Alicja Karnauchow - 3 miejsce
  • Natalia Kaca - 5 miejsce

skok w dal chłopców:

  • Damian Izbicki - 2 miejsce
  • Kamil Żuk - 3 miejsce

bieg na 300m dziewcząt:

  • Alicja Karnauchow - 1 miejsce
  • Laura Troc - 2 miejsce

bieg na 300m chłopców:

  • Kamil Żuk - 1 miejsce
  • Michał Bobrowski - 2 miejsce
  • Mateusz Piwowar - 3 miejsce
  • Marcin Jurewicz - 4 miejsce

rzut piłeczką palantową dziewcząt:

  • Wiktoria Łyp - 2 miejsce
  • Zuzanna Żelazko - 3 miejsce

rzut piłeczką palantową chłopców:

  • Mateusz Piwowar - 2 miejsce
  • Michał Bobrowski - 5 miejsce
  • Kacper Żukowski - 6 miejsce
  • Marcin Jurewicz - 9 miejsce


II grupa wiekowa  - rocznik 2005:

bieg na 60m dziewcząt:

  • Oliwia Bagińska - 3 miejsce

bieg na 60m chłopców:

  • Filip Gryko - 1 miejsce
  • Maciej Gryko - 2 miejsce

skok w dal dziewcząt:

  • Natalia Fiodorow - 1 miejsce

skok w dal chłopców:

  • Filip Gryko - 1 miejsce
  • Mateusz Puza - 2 miejsce

bieg na 300m dziewcząt:

  • Natalia Fiodorow - 1 miejsce

bieg na 300m chłopców:

  • Mateusz Puza - 1 miejsce

rzut piłeczką palantową dziewcząt:

  • Oliwia Bagińska - 1 miejsce

rzut piłeczką palantową chłopców:

  • Maciej Gryko - 1 miejsce


III grupa wiekowa  - rocznik 2006 i mł.:

skok w dal dziewcząt:

  • Dominika Piwowar - 1 miejsce

skok w dal chłopców:

  • Hubert Gawrych - 1 miejsce
  • Jakub Pigiel - 2 miejsce

bieg na 300m dziewcząt:

  • Dominika Piwowar - 1 miejsce

bieg na 300m chłopców:

  • Hubert Gawrych - 1 miejsce
  • Jakub Pigiel - 2 miejsce
  • Cyprian Żukowski - 3 miejsce


Joomla "wookie mp3 player 1.0 plugin" by Sebastian Unterberg

Strona 1 z 7