Liga MTB

Drukuj

 

10 czerwca 2017 roku na trasach w Lesie Kumiecie odbył się wyścig kolarski rozgrywany jako IV rzut Ligi MTB. Zawody zostały rozegrane na trasie 600 i 1000m.

Naszą szkołę reprezentowało 10 zawodników, którzy zajęli następujące miejsca:

dziewczęta rocznik 2008 i mł.:

  • Zofia Stepanik - 1 miejsce

dziewczęta rocznik 2007 - 2006:

  • Dominika Żukowska - 1 miejsce

dziewczęta rocznik 2005 - 2004:

  • Marta Stepanik - 1 miejsce
  • Alicja Karnauchow - 2 miejsce
  • Natalia Bitel - 3 miejsce

chłopcy rocznik 2005 - 2004:

  • Gryko Maciej - 1 miejsce
  • Gryko Filip - 2 miejsce
  • Mateusz Życzkowski - 3 miejsce
  • Kacper Żukowski - 4 miejsce
  • Mikołaj Markowski - 5 miejsce

Joomla "wookie mp3 player 1.0 plugin" by Sebastian Unterberg

Liga Biegów Przełajowych

Drukuj



08 czerwca 2017 roku na trasach biegowych w Lesie Kumiecie odbył się IV rzut Ligi Biegów Przełajowych Szkół Powiatu Gołdapskiego.

Naszą szkołę reprezentowało 14 zawodników, którzy w klasyfikacji końcowej zajęli następujące miejsca:

chłopcy rocznik 2008 i mł.:

  • Adrian Pigiel - 6 miejsce

dziewczęta rocznik 2007 - 2006:

  • Julia Jankowska - 6 miejsce
  • Dominika Żukowska - 12 miejsce
  • Dominika Piwowar - 22 miejsce

chłopcy rocznik 2007 - 2006:

  • Jakub Pigiel - 2 miejsce
  • Miłosz Jabłoński- 7 miejsce

dziewczęta rocznik 2005 - 2004:

  • Alicja Karnauchow - 3 miejsce
  • Natalia Fiodorow - 22 miejsce

chłopcy rocznik 2005 - 2004:

  • Mateusz Piwowar - 17 miejsce
  • Filip Gryko - 18 miejsce
  • Mateusz Puza - 19 miejsce
  • Hubert Śliwiński - 24 miejsce
  • Kacper Żukowski - 25 miejsce
  • Maciej Gryko - 31 miejsce

Joomla "wookie mp3 player 1.0 plugin" by Sebastian Unterberg

Liga Czwartków Lekkoatletycznych Szkół Powiatu Gołdapskiego

Drukuj


30 maja 2017 roku na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gołdapi odbył się IV rzut Ligi Czwartków Lekkoatletycznych Szkół Powiatu Gołdapskiego.

Naszą szkołę reprezentowało 15 zawodników, którzy wystartowali w następujących konkurencjach:

I grupa wiekowa  - rocznik 2004:

skok w dal dziewcząt:

  • Laura Troc - 2 miejsce
  • Alicja Karnauchow - 3 miejsce

skok w dal chłopców:

  • Kamil Żuk - 2 miejsce
  • Marcin Jurewicz - 3 miejsce

bieg na 300m dziewcząt:

  • Alicja Karnauchow - 1 miejsce
  • Laura Troc - 2 miejsce

bieg na 300m chłopców:

  • Kamil Żuk - 1 miejsce
  • Marcin Jurewicz - 3 miejsce

bieg na 1000m chłopców:

  • Hubert Śliwiński - 1 miejsce
  • Mateusz Piwowar - 2 miejsce

rzut piłeczką palantową chłopców:

  • Mateusz Piwowar - 2 miejsce
  • Hubert Śliwiński - 5 miejsce


II grupa wiekowa  - rocznik 2005:

bieg na 60m dziewcząt:

  • Oliwia Bagińska - 3 miejsce

bieg na 60m chłopców:

  • Filip Gryko - 1 miejsce
  • Maciej Gryko - 2 miejsce

skok w dal dziewcząt:

  • Natalia Fiodorow - 1 miejsce

skok w dal chłopców:

  • Mateusz Puza - 1 miejsce
  • Filip Gryko - 2 miejsce

bieg na 300m dziewcząt:

  • Natalia Fiodorow - 1 miejsce

bieg na 300m chłopców:

  • Mateusz Puza - 2 miejsce

rzut piłeczką palantową dziewcząt:

  • Oliwia Bagińska - 1 miejsce

rzut piłeczką palantową chłopców:

  • Maciej Gryko - 4 miejsce


III grupa wiekowa  - rocznik 2006 i mł.:

bieg na 60m dziewcząt:

  • Dominika Żukowska - 2 miejsce

skok w dal dziewcząt:

  • Julia Jankowska - 2 miejsce
  • Dominika Żukowska - 8 miejsce

skok w dal chłopców:

  • Hubert Gawrych - 1 miejsce
  • Jakub Pigiel - 1 miejsce

bieg na 300m dziewcząt:

  • Julia Jankowska - 1 miejsce

bieg na 300m chłopców:

  • Jakub Pigiel - 1 miejsce
  • Hubert Gawrych - 2 miejsce

Joomla "wookie mp3 player 1.0 plugin" by Sebastian Unterberg

Mistrzostwa Polski w drużynowym tenisie stołowym

Drukuj


25 - 26 - 27 maja 2017r. w Rawie Mazowieckiej nasza szkoła reprezentowała Województwo warmińsko - mazurskie na Mistrzostwach Polski SZS w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców szkół podstawowych.

Do turnieju przystąpiło 20 zespołów dziewcząt i 25 zespołów chłopców będących mistrzami i wicemistrzami województw. Turniej prowadzony był systemem grupowo - pucharowym.

W klasyfikacji końcowej drużyna dziewcząt zajęła XIX miejsce a chłopców XVIII miejsce. Drużyna dziewcząt wystartowała w składzie: Oliwia Bagińska Julia Jankowska oraz drużyna chłopcówDawid ChilickiDominik Święcki.

Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali okolicznościowe koszulki i dyplomy.

Joomla "wookie mp3 player 1.0 plugin" by Sebastian Unterberg

Liga Biegów Przełajowych

Drukuj


24 maja 2017 roku na trasach biegowych wokół stadionu Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gołdapi odbył się III rzut Ligi Biegów Przełajowych Szkół Powiatu Gołdapskiego.

Naszą szkołę reprezentowało 18 zawodników, którzy w klasyfikacji końcowej zajęli następujące miejsca:

chłopcy rocznik 2008 i mł.:

  • Adrian Pigiel - 4 miejsce

dziewczęta rocznik 2007 - 2006:

  • Julia Jankowska - 2 miejsce
  • Emilia Zalewska - 26 miejsce

chłopcy rocznik 2007 - 2006:

  • Jakub Pigiel - 1 miejsce
  • Hubert Gawrych - 6 miejsce
  • Miłosz Jabłoński- 7 miejsce

dziewczęta rocznik 2005 - 2004:

  • Alicja Karnauchow - 10 miejsce
  • Zuzanna Żelazko - 15 miejsce
  • Laura Troc - 22 miejsce

chłopcy rocznik 2005 - 2004:

  • Mateusz Puza - 10 miejsce
  • Karol Dziekoński - 13 miejsce
  • Jakub Gawrych - 16 miejsce
  • Mateusz Piwowar - 17 miejsce
  • Hubert Śliwiński - 19 miejsce
  • Kacper Żukowski - 21 miejsce
  • Marcin Jurewicz - 22 miejsce
  • Filip Gryko - 23 miejsce
  • Maciej Gryko - 33 miejsce

Joomla "wookie mp3 player 1.0 plugin" by Sebastian Unterberg

Strona 1 z 7