INFORMACJA - DOŻYWIANIE

Ośrodek Pomocy Społecznej w Gołdapi informuje, iż od dnia 03 stycznia 2018r. do dnia 19 stycznia 2018r. przyjmowane będą wnioski na dożywianie dzieci w przedszkolach, szkołach podstawowych i gimnazjum z rodzin najuboższych i wielodzietnych spełniających kryterium dochodowe, które zgodnie z ustawą o pomocy społecznej  wynosi 771,00zł na jedną osobę w rodzinie. Osoby zainteresowane winny przedłożyć następujący komplet dokumentów potwierdzających dochody rodziny:

• zaświadczenie lub oświadczenie o dochodach za miesiąc poprzedzający złożenie wniosku;
  • decyzja oraz odcinek renty lub emerytury;
  • decyzja dodatku mieszkaniowego, zasiłku rodzinnego oraz świadczeń z funduszu alimentacyjnego;
  • zaświadczenie  lub oświadczenie o osiąganych dochodach z posiadanego gospodarstwa rolnego bądź prowadzonej działalności gospodarczej;
  • dowód opłacania składki na ubezpieczenie społeczne rolników oraz osób prowadzących działalność gospodarczą;
  • zaświadczenie dziecka uczęszczającego do szkoły gimnazjalnej lub ponadgimnazjalnej.

KIERMASZ ŚWIĄTECZNY

Serdecznie zapraszamy mieszkańców Gołdapi i powiatu gołdapskiego na uroczysty montaż słowno-muzyczny „Zawsze wierni…” z okazji Święta Niepodległości.
Spektakl odbędzie się 11 listopada 2017 r. o godz. 14.00 w sali widowiskowej Domu Kultury w Gołdapi.
Uroczystość przygotowali uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Gołdapi pod kierunkiem nauczycielek
– pani Barbary Nierwińskiej i pani Małgorzaty Marcinkiewicz.

Z poważaniem:
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2
im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Gołdapi
Stefan Piech
wraz z całą społecznością szkolną.

Z dniem 18 października 2017 R.  w ramach projektu „Dobry start – lepsze jutro”  w Szkole Podstawowej nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Gołdapi pracę rozpoczyna

PEDAGOG – p. Urszula Mossakowska.

Plan pracy Pani Pedagog przedstawia się następująco:

Dzień tygodnia Godziny pracy Pomieszczenie
08.00 – 11.30 6P
czwartek 15.30 - 18.00 6P

Uczniowie, rodzice, nauczyciele potrzebujący wsparcia, proszeni są o kontakt z p. Urszulą Mossakowską bądź wicedyrektor Lilią Bogdańską.