Kiermasz Świąteczny

OGŁOSZENIE O NABORZE NA WOLNE STANOWISKO URZĘDNICZE

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Gołdapi ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze: główny księgowy.

INFORMACJA O NIEROZSTRZYGNIĘCIU NABORU NA WOLNE STANOWISKO URZĘDNICZE

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Gołdapi informuje o nierozstrzygnięciu naboru na wolne stanowisko urzędnicze: główny księgowy.

Uzasadnienie:
W określonym naborze na w/w wolne stanowisko urzędnicze główny księgowy w terminie składania aplikacji nie wpłynęły żadne oferty.

W czwartek, 6 grudnia, na 7 godzinie lekcyjnej w stołówce szkolnej, odbędzie się spotkanie uczniów klas VII i VIII z przedstawicielami LO w Gołdapi i Zespołu Szkół Zawodowych w Gołdapi w sprawie kierunków dalszego kształcenia. Tego samego dnia o godz. 1630 odbędzie się  spotkanie przedstawicieli szkół ponadpodstawowych z rodzicami siódmo i  ósmoklasistów.  Proszę wychowawców o poinformowanie rodziców . Obecność – obowiązkowa.

Bezdomniaki

Uwaga!  Potrzebna pomoc!!!

Przydadzą się:

• używane ale czyste koce, ręczniki, poduszki ze sztucznym wypełnieniem,
  • zabawki (np. niepotrzebne pluszaki),
  • karma dla psów i kotów  (mokra i sucha),
  • smycze, szelki, obroże, legowiska (mogą być używane).

Dary można zostawiać w oznakowanym kartonie przy wejściu do szkoły lub w klasie religii - sala nr 5.

Przekażemy je  Bezdomniakom - Gołdap.

Akcja trwa od 3 do 7 grudnia 2018 r.

Szczegółowych informacji udziela Hania Galińska z Vb   oraz panie Anna Putra i Helena Galińska. Za sprawny przebieg akcji odpowiada klasa Vb.

Możesz odwiedzić Bezdomniaki – Gołdap na Facebooku.

To dla nich zbieramy! A może dzięki Tobie znajdą dom i odpowiedzialnych przyjaciół na całe życie?!