SZANOWNI RODZICE UCZNIÓW KLAS  VIII

19.02.2019r. o  godzinie 17.00 w Szkole Podstawowej Nr 1 w Gołdapi odbędzie się spotkanie z przedstawicielami szkół ponadpodstawowych dotyczące rekrutacji uczniów na rok szkolny 2019/2020, organizowane przez Kuratorium Oświaty w Olsztynie. Podobne spotkanie odbyło się w naszej  Szkole w grudniu 2018r.  Być może teraz zostaną przekazane  dodatkowe informacje  dotyczące  oferty  edukacyjnej szkół, dlatego warto wziąć w nim udział.

Zmiany w planie

INFORMACJA O WYNIKACH PRZEPROWADZONEGO NABORU

na stanowisko: główny księgowy – 2/5 etatu w Szkole Podstawowej nr2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Gołdapi, ul. 1 Maja 25,19-500 Gołdap.

Informujemy, że w wyniku zakończenia w dn. 21 stycznia 2019r. procedury naboru na ww. stanowisko urzędnicze została wybrana:
p. Urszula Misiewicz, Kowale Oleckie

Smok z Gołdapi zaprasza... EKOWALENTYNKI 2019:)

Niech w szkole  dominują kolory: czerwony, różowy, zielony ...
Hej wszyscy zbieracze, przyjaciele Ziemi, wszyscy solidarni z akcją przyjdźcie:)
Stale powiększa się nasza szkolna Ekodrużyna:)

OGŁOSZENIE O NABORZE NA WOLNE STANOWISKO URZĘDNICZE

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Gołdapi ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze: główny księgowy.